Hakkımızda

Şirketimiz 2008 yılında kurulan Yasin Çatalok Okyanus Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2000 yılında kurulan Okyanus Mimarlık firmasının devamı,    kuruluşundan bu yana yaptığı çalışmalarla Proje ve İnşaat alanında geniş bir bilgi birikimine sahip, işini bilen, eğitimli, deneyimli, birikimli insan kaynağı ile yoluna devam etmektedir.
Şirketimiz kurucusu Yasin Çatalok 1971 yılında Kırıkkale’de doğdu, 1994 yılında Gazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümünden olarak mezun olmuştur.

İlk deneyim Tepe İnşaat firmasında Bilkent Doğu Kampüsü İnşaatında saha teknikeri, Ankara /Akyurt beldesindeki Mustafa Özbek Eğitim ve Dinlenme Tesisleri İnşaatında Kontrol Mimarı (İnşaat bünyesinde 12.000 kişilik Kapalı Spor Salonu, 5 yıldızlı Otel, 54 apart otel,2000 kişilik konferans salonu ve sosyal tesisleri), Koç Holding bünyesindeki TEK-İZ firmasında çalıştı. Askerlik görevi sonrasında Coşkun Zırhlı ve Lena İnşaat Firmalarının yaptığı Pamukkale Üniversitesi Morfoloji ve Merkezi Derslikler ve Teknik Eğitim Fakültesi İnşaatlarında Şantiye Şefliği yaptıktan sonra 2000 yılında kendine ait firmayı kurdu.

yükleniyor..